i1

Dlaczego my

Nasze biuro rachunkowe proponuje kompleksową obsługę zarówno dużych jak i małych przedsiębiorstw, oferując między innymi prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencji środków trwałych, ewidencji VAT, ewidencji kadr, płac, rozliczeń z Urzędem Skarbowym czy ZUS. Przygotowujemy różnego rodzaju raporty i analizy potrzebne zarówno do sprawozdań, jaki do celów statystycznych. Najogólniej możemy powiedzieć, że zajmujemy się wszystkimi sprawami, które są związane z księgowością czy rachunkowością.

Nasi ludzie

W naszym biurze rachunkowym pracuje 12 osób o bardzo wysokich kwalifikacjach, dużym doświadczeniu w pracy z klientami, a także o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Nasi pracownicy ciągle podnoszą swoje umiejętności dzięki uczestnictwu w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Dzięki temu są „na bieżąco” z wszelkimi zmianami prawnymi i mogą z najwyższą jakością świadczyć usługi dla naszych klientów. Dzięki temu, od rozpoczęcia naszej działalności czyli od 2004 roku, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy powierzyli nam swoje sprawy, a także polecają nas innym klientom.

Zaufaj nam

Jeżeli więc szukasz dla swojej firmy biura rachunkowego, powinieneś zapoznać się z naszą ofertą. Do każdego klienta podchodzimy w sposób bardzo indywidualny i także w sposób indywidualny określamy koszt naszych usług, aby nasza współpraca mogła się rozwijać jak najowocniej. Umów się na spotkanie z naszym pracownikiem, a na miejscu uzyskasz wszelkie informacje potrzebne ci do podjęcia decyzji i nawiązaniu współpracy z nasza firmą.